Elon Musk Ve Alev Silahı

Alev Silahı Fikri Nasıl Ortaya Çıktı?

      Alev Silahını anlatacağım. Ünlü girişimci,SpaceX kurucusu ve uzaya roketle spor arabayı(Tesla) yollamayı başaran Elon Musk yine çok değişik bir şey üretmeyi başardı.

Dünyadaki bütün haberlerde ve sanal alemin trendlerinde olmayı  başardı.The  Boring  Company isim şirketine fon sağlamak üzere alev silahı satışına başladı.

    100 saatte  20 bin adet alev silahı satarak 100  milyon dolar gelir etmeyi başardı.Bu silahı alanların ise alma amaçlarını  açıkça merak ediyorum.Sorma şansım olsa  sorarım.Bu ne işe yarıyor.

Şimdi onu anlatacağım Elon Musk bu silahın yaşayan ölüler üzerinde  etkili olduğunu söylemişti ve bu silah  işe yaramazsa  paranızı ediyorum demişti ve silaha talep için ölümsüz  ordu kurmuyorum demişti.

 Bu silahı yapma sebebi  aralık ayında verdiği bir sözdür.

Elon Musk Ve İkna Kabiliyeti

   Elon Musk Boring Company adlı şirketine fon oluşturmak için  ürettiği şapkaların 50 bin adet satış rakamına ulaşırsa bir alev silahı yapmaya başlayacağını duyurmuştu.

Tanesi 20 dolar olan şapkalardan 50 bin adet gerçekten satıldı.ve 1 Milyon dolar gelir  elde  etti.

   Boring Company manyetik alan ve şıkıştırılmış hava akımı  sayesinde sürtünmesiz ortamda çok yüksek hızlara ulaşarak  insan  taşıyan kapsül projesi HYperloop One’nın üretici firmasıdır. 

Boring Company  logosuyla satılan alev silahlarının tanesi 500 dolardır.20 bin adet silahın hepsi şirkete 10 milyon dolar  kazandırmıştır.Silahlar baharda  sahiplerine gönderilecek.

Peki bu silahlar tehlikeli değil mi?

Kaliforniya’da yaşayan hukukçu Miguel Santiago silahı tamamen tehlikeli,hassasiyetten uzak  ve hiç komik değil demiştir.Kısa  alev pükürtenler 3metreden kısa mesafedeyse izin veriliyor demiştir.

Elon Musk   bir de  kampanya yapmıştır.Alev silahı alana yangın söndürücü hediye diye.20 bin adet silahın hepsi şirkete 10 milyon dolar  kazandırmıştır.Silahlar baharda  sahiplerine gönderilecek. Kısa  alev pükürtenler 3 metreden kısa mesafedeyse izin veriliyor demiştir.

 

Silahlar baharda  sahiplerine gönderilecek.

    

Kaliforniya’da yaşayan hukukçu Miguel Santiago silahı tamamen tehlikeli,hassasiyetten uzak  ve hiç komik değil demiştir.

Kısa  alev pükürtenler 3 metreden kısa mesafedeyse izin veriliyor demiştir.

Elon Musk   bir de  kampanya yapmıştır.Alev silahı alana yangın söndürücü hediye diye.

Yazarın Yorumu

 

    Böyle  bir silah neden yapılır hiç bilmiyorum.Ama Elon Musk yine yapmış  yapacağını diyorum.

Akıllı  araba yapan bir insanın böyle bir şey yapması beni şaşırtmıyor.

Alev silahını alanlara hayırlı olsun demek düşer.Akıllı  araba yapan bir insanın böyle bir şey yapması beni şaşırtmıyor.

Alev silahını alanlara hayırlı olsun demek düşer.sorular için

http://halilibrahimletechno.com/iletisim/

Alev silahı

Alev Silahı

 

Kategoriler: Trendler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir