HAKKIMIZDA

 

Merhaba  bu sayfayı açma nedenim Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim dersi olan  Arama Motoru Optimizasyonu  dersinin projesi kapsamında  açtım.Ben sayfamda  insanları teknolojik trendler,günümüz teknolojileri hakkında  bilgilendirmek.

Bunun sayesinde  çevremizdeki insanların teknoloji hakkında temel  bilgi sahibi  olmasını sağlamaktır.Sayfanın Admini Halil İbrahim KAYA Sayfamda teknolojik bilgiler haricinde programlama ,

Seo,Girişimcilik kapsamında yazılar  yazmaya  çalışacağım.bu sayfa tamamen bilgi amaçlıdır.Kategorilerimizi  tanıtmaya gelince Seo kategorisi

Bu kategoride Arama motorlarında nasıl  yükselinir ve  sayfamızı  nasıl  google uyumlu hale  getirebiliriz bunlarla  ilgili  bilgiler vermeye  çalışacağım.

Bir Web sayfası nasıl optimize edilir.Optimize ederken hangi kurallara  uymamız  ve nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatacağım.

Onlarla ilgili  bilgiler bulabilirsiniz.Girişimcilik kategorisinde Dünyada  çığır açan  bilim insanları ve onların hayatı ile ilgili  bilgiler bulabilirsiniz.

Teknoloji kategorimizde Tamamen teknolojik trendler  hakkında bilgiler vereceğim.

Bu yazılarda arada  kendi gelecek  görüşümü  yazmayı planlıyorum.Dünya  technolaşıyor ve bizimde bunlar  hakkında bilinçlenmemiz gerektiğini düşündüm ve böyle  bir proje sayfası açtım. Teknoloji  çok çabuk  gelişen birşey olduğundan Dünyada  hergün  yeni  bir teknoloji çıkıyor.

Programlama  kısmını  çok kullanmayacağım arada burada  yazılar bulabileceksiniz.O kategoride yapmamın amacı teknolojinin gelişmesine  katkıda bulunan  programları bulmanız için açtım.İletişim kısmına  sorularınızı  yazabilirsiniz.İletişim kısmına bana ulaşıp  herhangi bir teknolojik alet(Bilgisayar,Telefon,Tablet…gibi ) satın alacaksanız ve danışmana ihtiyaç duyarsanız  oradan  bana  yazabilirsiniz.Kendi  ihtiyacıma göre nasıl bir teknoloji satın alabilirim diye  soru  sorabilirsiniz veya  yazıları  okurken kafanıza bir soru takılırsa  iletişim kısmında  yazabilirsiniz.İletişim

SAYGILARIMIZLA

HALİLİBRAHİMLETECHNO TAKİPÇİLERİ

logo